सप्तरी शाखाका सदस्य झाको निधनले महासंघ स्तब्ध

२०६९।०४।२४
नेपाल पत्रकार महासंघ, सप्तरी शाखाका सदस्य विवेकानन्द झाको हिजो साउन २३ गते साँझ ७ः३० बजे त्रिवि शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्जमा निधन भएको दुःखद् खवरले नेपाल पत्रकार महासंघ स्तब्ध भएको छ । ६२ वर्षीय झा लामो समयदेखि मृगौला रोगबाट पीडित भई गत तीन महिनादेखि उक्त अस्पतालमा उपचाररत हुनुहुन्थ्यो ।

डेढ दशकदेखि पत्रकारितामा संलग्न रहँदै आउनु भएका पत्रकार झा सप्तरीबाट प्रकाशित हुने मिथिला साप्ताहिकका कार्यकारी सम्पादक हुनुहुन्थ्यो । श्रमजीवी पत्रकार पारिश्रमिक समितिका सदस्यसमेत रहेका झाको निधनबाट नेपाली पत्रकारिता जगत्ले एक योग्य र अनुभवी पत्रकारलाई गुमाएको छ । महासंघले यस घटनालाई पत्रकारिता जगतको अपूरणीय क्षतिको रुपमा लिएको छ । स्वर्गीय झाका श्रीमती, दुई छोरा र एक छोरी छन् ।

नेपाल पत्रकार महासंघ स्वर्गीय झाप्रति हार्दिक श्रद्धाञ्जली अर्पण गर्दै दिवंगत आत्माको चिरशान्तिको कामना गर्दछ । शोकको यस घडीमा उहाँकी धर्मपत्नी, छोरा र छोरीसहित शोकसन्तप्त परिवारजनप्रति गहिरो समवेदना प्रकट गर्दछ ।

Comments are closed.